Aktualności

Wysoka wygrana ze Strzelinem

• autor: Tykson, 2013-09-24 13:18

Pogrom w meczu ze Strzelinem...

W sobotę (tj. 21.09.2013r.) drużyna juniorów starzych Rokity Brzeg Dolny podejmowała na własnym stadionie zespół Strzelinianki Strzelin. Mimo, że mecz rozgrywany był na boisku bocznym, nasi juniorzy spisali się znakomicie.

Pierwsza połowa

Mecz zaczął się nie po naszej myśli. Piłke rzuconą z autu przejął zawodnik Strzelinianki, który strzałem "z czuba" rozpoczął wynik tego spotkania. Bramka na 0:1 pchnęła nas do przodu i szybko doprowadziliśmy do wyrównania. Dominacja naszej drużyny zaczęła tuż po wyrównaniu. Gospodarze rzadko wychodzili z akcją za połowę, wszystkie nasze linie pracowały bez zarzutu, a nasza ofensywa urządziła sobie festiwal bramek. Pierwszą połowę spotkania zakończyliśmy wynikiem 4:1. (bramki dla Rokity: M.Burdyński, P.Jurków, M.Zbrzeski x2)

Druga połowa

Druga część spotkania również należała do naszej drużyny. Chociaż gracze ze Strzelina grali ambitniej nie mogli stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji. Irytacja gości zaczęła przeradzać się w złość, która popsuła to jednostronne widowisko. Po ostrych faulach na naszych zawodnikach oraz dyskusji z sędzią głównym, czerwony kartonik zobaczyło 3-ech zawodników Strzelinianki. W takim osłabieniu goście nic nie mogli zrobić, a piłkę do siatki w drugiej połowie wpakował jeszcze Przemek Jurków i Tomek Biruk. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla gospodarzy i 3 punkty zostały w Brzegu Dolnym. Szkoda tylko, że gracze Strzelinianki nie utrzymali nerwów na wodzy, gdyż osłabili oni swoją drużynę na kolejny mecz.