------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 : 0

Bramki dla KP:P.Bobkiewicz x2, S.Mazur (p.), O.Samborski x2, M.Zbrzeski

1 POŁOWA

Myślę, że jakbym spytał o wynik tego spotkania przed meczem, nikt nie postawił by na taki wynik. Nasi juniorzy rozgromili graczy z Jelcza-Laskowic 6:0. Od początku spotkania widać było przewagę KP w grze ofensywnej. Czarni grali składnie, podaniami, ale ani nie zdobywali terenu gry, ani nie mogli stworzyć sytuacji do strzelenia bramki. Pierwszą bramkę w tym meczu po świetnej akcji strzelił Patryk Bobkiewicz, powracający do świetnej formy po kontuzji. Druga bramka dla Brzegu Dolnego wpadła z rzutu karnego. W obrębie szesnastego metra faulowany został P.Bobkiewicz, a jedenastkę pewnie wykorzystał Szymon Mazur. Do przerwy stworzyliśmy jeszcze kilka doskonałych sytuacji, ale świetnie bronił bramkarz gości.

2 POŁOWA

Na drugą połowę spotkania wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i głodni kolejnych bramek. Nasza drużyna grała jak z nut, a goście nieudolnie próbowali wstać z kolan. Kolejne bramki dla KP strzelili Oskar Samborski x2, Patryk Bobkiewicz i M.Zbrzeski. Trzeba jednak pochwalić gości, gdyż mimo bardzo złego dla nich wyniku, grali do końca spotkania przez co nie wpadło więcej bramek. To był NASZ dzień, w którym pokazaliśmy, że potrafimy grać na najwyższym poziomie i wygrywać z mocnymi rywalami na własnym terenie. Trzeba jednak podkreślić, że wynik to zasługa całej drużyny, która w tym meczu grała prawie bezbłędnie. Czekamy z niecierpliwością na mecz z Wratislavią! DO BOJU BRZEG DOLNY!!!